Usuwanie przebarwień

Cosmelan, Dermamelan, Amelan są zabiegami lekarskim nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. Te 3 preparaty dzięki czynnikom rozjaśniającym o natychmiastowym działaniu pozwalają skutecznie usuwać przebarwienia. Kuracja umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask. Bardzo rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak piegi, przebarwienia dosłoneczne. Program leczenia jest indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta i fototypu skóry.


Czy zabieg Cosmelan, Dermamelan, Amelan jest bezpieczny?

Tak jest bezpieczny i może być wykonywany o każdej porze roku


Efekty po zabiegu?

Stan skóry poprawia się już po tygodniu od rozpoczętej kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z rożną szybkością. W przypadku ciemnej skóry plamy znikają po 8-10 dniach, w przypadku jasnej karnacji zanik plam obserwujemy między 8 a 21 dniem.


W ilu procentach przebarwienia zanikają?

W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95% !


Jaki jest plan leczenia?

Podczas pierwszej wizyty lekarz kwalifikując pacjenta do zabiegu ocenia stan jego skóry, określa jej fototyp oraz rozpoznaje typ przebrwień. Informuje pacjenta o zasadach działania i etapach zabiegu. Po zabiegu następuje kontynuacja terapii w warunkach domowych.

Terapia nie może zostać przerwana pod żadnym pozorem w założonym czasie! Jeśli leczenie preparatami zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, jedynie ją przerywa. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować, żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne mogą zostać nieosiągnięte. Zalecane są wizyty kontrolne 8, 15, 30 dni po zabiegu.


Przebieg zabiegu

Po odpowiednim przygotowaniu skóry lekarz aplikuje jeden z wybranych preparatów ( Cosmelan, Dermamelan, Amelan). Po nałożeniu preparatu pacjent zostaje pod obserwacją lekarską przez ok 30 min.


Po zabiegu

Pacjent z maską na twarzy udaje się do domu i zmywa ją po ustalonym przez lekarza czasie, dlatego zaleca się wykonać zabieg po południu lub w dzień wolny od pracy.


Kuracja domowa – kremami Cosmelan, Dermamelan, Amelan

Krem podtrzymujący efekt działania zabiegu. Preparat wspomaga usunięcie przebarwień, posiada właściwości regulujące wydzielanie łoju, zamyka pory, zapobiega hiperpigmentacji. Jednym ze składników jest wysoki filtr przeciwsłoneczny. Chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, w trakcie trwania terapii wybielającej. Musi być stosowany wg wskazań lekarza. Krem intensywnie odżywia i nawilża skórę po zabiegu. Stanowi uzupełnienie kuracji, utrzymuje skórę gładką i elastyczną.


Jak wygląda skóra po zabiegu?

W trakcie 2 pierwszych dni po zabiegu i w przypadku cer bardzo wrażliwych, skóra może być bardzo zaczerwieniona. Jest to reakcja jak najbardziej normalna. Możemy również zaobserwować uczucie napięcia i pieczenia.


Czy należy stosować kremy z filtrem?

Tak, pacjent powinien stosować krem z wysokim filtrem słonecznym codziennie rano i przed wyjściem z domu.


CENA

od 1600 zł

INWAZYJNOŚĆ

WSKAZANIA

  • Plamy skórne
  • Przebarwienia

EFEKTY

  • Poprawa kolorytu skóry
  • Usuwanie przebarwień

ZOBACZ TAKŻE

klinika kwarecka warszawa zabiegi-laseroterapii

Zabiegi

Laseroterapia