fbpx

Nasz blog
inspiracje, porady, wiedza


21 lipca 2020
leczenie nadpotliwości

Nadpotliwość Cię krępuje? Pamiętaj, że możesz z nią walczyć!

W tym artykule znajdziesz sprawdzone sposoby na temat walki z nadpotliwością. Sprawdź skuteczne sposoby, które rekomenduję i pozbądź się wstydliwego problemu. Dowiedz się więcej czytając artykuł.
8 czerwca 2020
jakie zabiegi wykonywać wiosną na twarz

Co wybrać po przerwie w klinice medycyny estetycznej?

Dowiedz się jakie zabiegi rekomenduję na wiosnę, po okresie kwarantanny, kiedy byliśmy zamknięci w domach i nie mogliśmy korzystać z dobrodziejstw natury. Zobacz polecenia zabiegów dobranych do Twojej skóry i ciesz się piękną skórą każdego dnia.
7 maja 2020
maseczka ochronna koronawirus

Skóra twarzy pod specjalnym nadzorem. Jak odpowiednio o nią dbać nosząc maseczkę?

Z tego artykułu dowiesz się jak maseczka ochronna wpływa na cerę i jak sobie poradzić z negatywnymi aspektami noszenia maseczek ochronnych, które chronią przed koronawirusem.
27 kwietnia 2020
witamina D na co działa

Witamina D3 – jej działanie jest lepsze, niż myślisz!

W tym artykule znajdziesz przydatne informacje na temat witamy D3 - dlaczego musimy ją suplementować, w jakich produktach spożywczych ją znaleźć i dlaczego jest tak ważna dla funkcjonowania naszego organizmu.
2 kwietnia 2020
suche dłonie

Jak odpowiednio dbać o skórę dłoni przy częstym myciu i dezynfekcji

W tym artykule znajdziesz sprawdzone sposoby na walkę z przesuszoną skórą dłoni od częstego mycia i płynów antybakteryjnych (to bowiem najskuteczniejsze metody na uniknięcie zarażenia koronawirusem).
1 kwietnia 2020
Katarzyna Kwarecka konferencja

Najnowocześniejsza technologia czynniku wzrostu w naszej Klinice!

Zobacz co się działo na XXI Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-aging w Warszawie. Relacja z wykładów, a także nowość - najnowocześniejsza technologia, która nazywa się czynnik wzrostu.