Lampa Omnilux

Co nazywamy terapią Omnilux PDT?

Wprowadzenie nowoczesnej technologii, która zmniejsza widoczne oznaki starzenia się skóry w sposób naturalny. To nie chirurgiczne leczenie światłem pomaga zminimalizować widoczne linie i zmarszczki poprzez zagęszczanie skóry. Naukowo zaprojektowane źródła światła nie mają szkodliwego promieniowania UVA i UVB. Omnilux wykorzystuje połączenie światła czerwonego i podczerwień w celu intensywnego stymulowania skóry i tkanki podskórnej, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek, poprawę kolorytu skóry i super gładkości. Terapia Omnilux znajduje zastosowanie w leczeniu schorzeń dermatologicznych, w tym trądzik, fotouszkodzeń, bielactwo. Będziesz doświadczać uczucia relaksu i dobrego samopoczucia podczas i po zabiegu. Leczenie jest całkowicie bezbolesne.


Dlaczego Omnilux odmładza skórę?

Odpowiedź krótka; Pomaga w stymulowaniu komórkowych mechanizmów odpowiedzialnych za naprawę tkanek. Omnilux pobudza aktywność fibroblastów, co prowadzi do szybkiej syntezy kolagenu. Omnilux zwiększa witalność komórek przez zwiększenie produkcji ATP.


Co możemy zobaczyć?

W niezależnym badaniu ponad 80% pacjentów odnotowało złagodzenie zmarszczek po leczeniu, a 75% odczuło poprawę napięcia i gładkość skóry. Ile zabiegów potrzebuję? Może być pojedynczy zabieg lub cykliczny. Typowy przebieg jest zwykle od sześciu do dziewięciu w zależności od ilości zmarszczek i nierówności skóry.


Jak długo powinien trwać zabieg?

Twoje pierwsze leczenie będzie trwało ok.10-20 min.Typowy harmonogram dla pacjentów są to trzy zabiegi na okres 3 tygodni.


Kiedy zobaczymy oczekiwany rezultat?

Pierwsze efekty są wyraźnie widoczne. Po kursie zabiegów zaobserwujesz poprawę w napięciu , jasności, wygładzenie skóry oraz spłycenie zmarszczek.


Jak długo będzie widoczny rezultat?

Będzie się to różnić w zależności od typu skóry i stylu życia. Jednak po zakończeniu kursu leczenia efekt będzie się utrzymywać 4-6 tygodni.


Kto nadaje się do leczenia światłem Omnilux?

Jest to skuteczne w leczeniu zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet w każdym wieku.


Czy są przeciwskazania?

Przeciwskazania: padaczka, porfiria, ciąża.

CENA

od 300 zł

INWAZYJNOŚĆ

WSKAZANIA

  • Poprawa wyglądu skóry
  • Zmarszczki

EFEKTY

  • Redukcja zmarszczek
  • Zahamowanie starzenia się skóry

ZOBACZ TAKŻE

klinika kwarecka warszawa zabiegi-laseroterapii

Zabiegi

Laseroterapia