Peeling fotodynamiczny

Wszystkie komórki skóry wyposażone są w fotoreceptory, odpowiedzialne za naturalne absorbowanie światła. Kontrolowane wystawianie skóry na żółte, niebieskie, czerwone oraz nadczerwone promieniowanie ma bezpośredni wpływ na metabolizm komórkowy, doprowadzając do przywrócenia homeostazy. Najskuteczniejsze techniki leczenia światłem LED i IPL odpowiadają za stymulację regeneracji oraz naprawy skóry.


Progresywna fotoregeneracja Renophase

Jest to nowoczesna technologia, która łączy działanie prekursorów metabolizmu z fototerapią, po to by zwiększyć odpowiedzi komórkowe na światło. Jest to fotostymulacja i synergistyczne leczenie, które mają na celu zintensyfikowanie procesu naturalnej naprawy skóry twarzy, rąk czy szyi po to, by osiągnąć efekt odmłodzenia. Po skutecznym zakończeniu stymulacji skóra zostaje odbudowana na drodze zwiększonego dotlenienia komórek oraz produkowania nowych włókien kolagenowych. W odróżnieniu od metod ablacyjnych, które wymuszają rekonstrukcje skóry po jej znacznym uszkodzeniu, peeling fotodynamiczny i fotoodmładzanie Renophase dają szybkie, a co najważniejsze – trwałe efekty, które nie narażają jej na intensywne niszczenie. Badania kliniczne jednoznacznie potwierdziły, że aktywne składniki Renophase skutecznie przygotowują komórki skóry na działanie promieni, a także w wyraźny sposób podnoszą jakość oraz trwałość uzyskanych efektów. Badania te wskazują również na o wiele wyższą satysfakcję pacjentów.


TRZY siły, TRZY działania, TRZY metody:

  • Redpeel – brak elastyczności
  • Biopeel Red – zmarszczki
  • 5-CR Chlorofilina – kompletna przebudowa skóry, efekt liftingu

Na czym polegają sesje lecznicze?

Preparat fotostymulujący pozostawia się na skórze w celu zwiększenia ich penetracji w trakcie przygotowania skóry do wystawienia na działanie promieni słonecznych. W następnej kolejności włącza się źródło światła. W zależności od wybranego zabiegu stosowane są różne techniki laseroterapii. Należy mieć świadomość, że zaczerwienienie skóry po peelingu fotodynamicznym może utrzymywać się po zabiegu przez kilka godzin, jednak skóra pozostaje o wiele bardziej rozświetlona. Pacjenci mają możliwość nałożenia makijażu po zabiegu. Zaleca się stosowanie kosmetyków Renophase po oraz w trakcie fototerapii, dzięki czemu wzmacniają oraz przedłużają rezultaty działania zabiegu oraz w optymalny sposób chronią i pielęgnują skórę po zabiegach.


Efekty zabiegu

Widoczne zmiany – nowa tkanka skórna Technologia Renophase Photoregeneration umożliwia synergiczne oraz w pełni profesjonalne łagodzenie widocznych objawów heliodermii, w tym zmarszczek, zgrubiałej skóry, zwiotczałej skóry szyi i twarzy, braku elastyczności czy utraty świetlistości. Liczne mechanizmy intensywnie wygładzają skórę, likwidują zmarszczki i w istotnym stopniu wpływają na efekt pełnego odmłodzenia. Jest to innowacyjna technologia leczenia światłem, która pozwala na korygowanie objawów starzenia się skóry, bez względu na jej rodzaj.


Kiedy możemy zauważyć rezultaty?

To niezwykle ważne pytanie i odpowiedź na nie może być udzielona wyłącznie po uwzględnieniu różnych założeń fototerapii. Należy mieć świadomość, że peeling fotodynamiczny Renophase Photoregeneration umożliwia osiągnięcie widocznych rezultatów zaraz po pierwszej sesji, dzięki połączeniu światła oraz zastosowaniu optymalnych zleceń postępowania przy konkretnym zabiegu dermatologicznym. Już 3 tygodnie po pierwszej sesji będziesz w stanie zauważyć wyraźną poprawę jakości, jędrności oraz elastyczności skóry.


Ile razy należy wykonać zabieg by osiągnąć najlepszy efekt?

Zazwyczaj schematy leczenia obejmują od czterech do sześciu sesji. Dwie lub trzy dodatkowe mogą być przeprowadzone co 4-6 miesięcy, dzięki czemu można podtrzymać efekty leczenia i przedłużyć rezultaty fotoregeneracji Renophase.

CENA

od 1000 zł

INWAZYJNOŚĆ

WSKAZANIA

  • Starzenie się skóry
  • Zmarszczki

EFEKTY

  • Likwidacja zmarszczek
  • Odbudowa skóry

ZOBACZ TAKŻE

klinika kwarecka warszawa zabiegi-laseroterapii

Zabiegi

Laseroterapia