Radiesse

Radiesse to preparat należący do nowej generacji wypełniaczy semi-permamentnych. Daje nie tylko natychmiastowe, ale i długotrwałe efekty poprawy wyglądu. Służy do modelowania konturu twarzy, zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę.


Korzyści Radiesse:

-natychmiastowy efekt dzięki elastycznej matrycy żelowej -długotrwały efekt dzięki stymulacji produkcji kolagenu -wypełnienie objętości za jednym wstrzyknięciem -dobrze tolerowany -nie wymaga przeprowadzania testów alergicznych -wypróbowany i przetestowany miliony razy


Jak wygląda zabieg?

Twój lekarz przedstawi Ci dostępne opcje i wspólnie postanowicie, która kuracja będzie optymalna. Może wystarczyć jedna wizyta, by rozpocząć skuteczną kurację wypełniania objętości z Radiesse. Zabierze Ci to jedynie 30 minut. Efekt będzie widoczny natychmiast po wstrzyknięciu.


Czy zabieg jest bolesny?

Dla większości pacjentów zabieg jest względnie bezbolesny, ale każdy z nas inaczej odczuwa ból. Porozmawiaj z lekarzem o możliwości podania znieczulenia.Co zrobić jeśli przyjmuję leki?

Jeżeli przyjmujesz leki, nawet te bez recepty, poinformuj o tym lekarza przed zabiegiem. Jeżeli przyjmujesz antykoagulanty oraz środki przeciwbólowe, w tym również aspirynę, może pojawić się zasinienie. Lekarz udzieli Ci stosownej porady.


Czy kuracja ma efekty uboczne?

Wstrzyknięcie może wywołać reakcję. Może pojawić się lekkie opuchnięcie, ból, swędzenie, zasinienie lub przebarwienie oraz wrażliwość na ból. Te objawy znikają jednak zazwyczaj po kilku dniach.


Jak długo utrzymuje się efekt Radiesse?

Efekty u poszczególnych osób zależą od wieku, rodzaju skóry, stylu życia i gospodarki metabolicznej, a także oczywiście od obszaru, który poddajemy kuracji. Zasadniczo, u większości pacjentów efekt kuracji utrzymuje się przez ponad rok.


Czy Radiesse jest stałym implantem?

Nie. Produkt podlega bioderadacji i jest w naturalny sposób wchłaniany przez organizm.


Czy Radiesse można łączyć z innymi produktami?

Nie zaleca się wstrzykiwania Radiesse , jeżeli wcześniej wstrzyknięto inny stały wypełniacz. W razie zaistnieniea takiej sytuacji, poinformuj o niej lekarza.


Czy Radiesse można wyczuć pod skórą?

Prawdopodobnie krótki czas po wstrzyknięciu będziesz go wyczuwać. Z czasem całkowicie się wchłonie i przestanie być wyczuwalny.


CENA

od 1500 zł

INWAZYJNOŚĆ

WSKAZANIA

  • Wolumetria
  • Zmarszczki
  • Zmarszczki mimiczne

EFEKTY

  • Redukcja zmarszczek

ZOBACZ TAKŻE

klinika kwarecka warszawa zabiegi-laseroterapii

Zabiegi

Laseroterapia