Mezoterapia skóry twarzy

Mezoterapia to zabieg polegający na wstrzykiwaniu do skóry preparatów zawierających substancje pobudzające takie jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy. W mezoterapii sporządza się roztwory, które zazwyczaj stanowią mieszaninę 3 substancji rewitalizujących i regenerujących są tzw. koktajle. Lekarz w zależności od stanu skóry, procesu starzenia dobiera odpowiedni koktajl. Najnowsze preparaty stosowane w mezoterapii oparte są na kwasie hialuronowym, który naturalnie występuje w skórze właściwej.

Mezoterapia kwasem hialuronowym poprawia elastyczność, silnie nawilża, pobudza pracę komórek skóry, a także zapobiega procesowi starzenia. Ten zabieg jest szczególnie polecany osobom z delikatną, szarzejącą, wiotką cerą. Zastrzyki mogą być podawane na twarz, okolicę oczu, a także na dekolt i szyję.


Jak należy wykonać zabieg?

  • intensywna faza leczenia to 1 zabieg na 7-14 dni przez okres 2-3 miesięcy,
  • faza pielęgnacyjna to1 zabieg na 1-3 miesięcy.

Efekt zabiegu?

Przede wszystkim wypełnienie drobnych zmarszczek poprawa kolorytu skóry, zwiększenie elastyczności oraz napięcia skóry


Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem miejsca iniekcji znieczula się kremem do znieczulenia miejscowego (około 30 minut przed zabiegiem). Zabieg jest praktycznie bezbolesny, natomiast trzeba się przygotować na dość dużą ilość zastrzyków.


Przed zabiegiem:

Przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny oraz leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinniśmy unikać sauny, solarium, promieni słonecznych, wzmożonego wysiłku fizycznego.


Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu występuje zaczerwienienie skóry, obrzęk, a także pojedyncze zasinienia.


Przeciwwskazania do zabiegu:

Przeciwskazaniem do zabiegu jest :alergia, cukrzyca (niewyrównana), stany zapalne na skórze, opryszczka, choroba nowotworowa, stosowanie leków przeciwkrzepliwych, skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa), ciąża, okres karmienia piersią

CENA

od 310 zł

INWAZYJNOŚĆ

WSKAZANIA

  • Nawilżenie skóry
  • Popraw napięcia
  • Poprawa gęstości skóry

EFEKTY

  • Poprawa kolorytu skóry
  • Poprawa napięcia skóry
  • Wypełnienie drobnych zmarszczek

ZOBACZ TAKŻE

klinika kwarecka warszawa zabiegi-laseroterapii

Zabiegi

Laseroterapia