fbpx

Peeling migdałowy - peeling na lato

Peeling migdałowy to zabieg doskonały jest na każdą porę roku oraz do każdego typu skóry. Nie zawiera substancji fotouczulających- nie powoduje przebarwień. Peeling kwasem migdałowym jest zabiegiem odmładzająco - regenerującym na twarz, szyję i dekolt do każdego rodzaju cery, również tej najbardziej delikatnej. Przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.

Czym jest kwas migdałowy?

Kwas migdałowy (jeden z kwasów alfa-hydroksykwasów)to wyciąg z gorzkich migdałów. Posiada działanie rewitalizujące, bakteriobójcze i odbarwiające oraz łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Jest znakomity dla cer z problemami.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest bezbolesny, trwa ok.20 minut i daje efekt oczyszczenia skóry i świetlistości. Złuszczanie jest niewielkie, mało widoczne lub nie występuje. Peeling migdałowy to delikatny i skuteczny zabieg, który nie wyłącza pacjenta z aktywnego życia.  

Jak działa peeling migdałowy?

- spłyca drobne zmarszczki - redukuje melazmę - rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne - reguluje łojotok - poprawia stan skóry trądzikowej z zaskórnikami, zmianami ropnymi i zapalnymi
 

Wskazania do zabiegu

Najczęstszymi wskazaniami do peelingu migdałowego są : dyschromie - melazma, hiperpigmentacje pozapalne, piegi. trądzik i blizny po trądziku, skóra łojotokowa, fotostarzenie skóry.  

Jak często należy powtarzać zabieg?

Zabiegi mogą być powtarzane, co 15-21 dni lub co 7-15 dni.
By uzyskać satysfakcjonujące efekty należy wykonać serię 6-8 zabiegów.
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami